Kilka słów o mnie

Witaj na moim blogu kulinarnym!

Moja miłość do gotowania zaczęła się w chwili rozpoczęcia studiów, gdy w wynajętym mieszkaniu nie czekał już na mnie gorący i pachnący obiadek, a i zakupy trzeba było zrobić sobie samemu, aby uciec od studenckiego przeznaczenia – kanapki z ketchupem. Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej podobało mi się to, że nie muszę zaglądać co 5 sekund do przepisu, a co więcej – odkryłam, że jego modyfikowanie daje mi o wiele więcej radości, niż jego dokładne odwzorowywanie. I tak do perfekcji jeszcze długa droga, jednak najważniejsze dla mnie jest to, że sterczenie w kuchni nad garami sprawia mi ogromną przyjemność, a błogie szczęście na twarzy mojego męża po zjedzeniu tego, co dla niego przygotuję – jest bezcenne!

W mojej kuchni eksperymentuję z niecodziennymi połączeniami codziennych smaków. Staram się gotować zdrowo i w miarę niskokalorycznie, ponieważ z wykształcenia jestem lekarzem medycyny. Nie zapominam jednak przy tym o dobrym smaku i przyjemności, jaka ma płynąć z celebrowania posiłku.

Agata

11112 Responses to Kilka słów o mnie

  1. ~JanMV pisze:

    Świetny blog. Przyjemnie się go czyta i ogląda. Będziemy na pewno korzystać z rad i przepisów!

  2. ~Agnieszka P pisze:

    Tu jest wspaniale!!! Na pewno będę korzystać regularnie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>